„David Luiz jak Bonucci i Barzagli”

„David Luiz jak Bonucci i Barzagli”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Antonio Conte w samych superlatywach wypowiada się o nowym obrońcy Chelsea.

W letnim okienku Conte zależało na ściągnięciu do Londynu dawnego znajomego z Juventusu, Leonardo Bonucciego. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i do Chelsea za niecałe 39 milionów euro wrócił David Luiz. 

- Jego cechy jako zawodnika i umiejętności są podobne do tych, jakie posiadają Bonucci z Andreą Barzaglim. Jego technika i osobowość bardzo przypominają mi zresztą te aspekty u Bonucciego. Jestem bardzo szczęśliwy, że do nas trafił - powiedział Conte.

- Trzeba pamiętać, że gdy zaczynałem pracę w Turynie, obrona Juventusu traciła bardzo dużo goli. Niektórzy mówili, że ci obrońcy nie są dobrzy. Zaczęliśmy jednak mocno pracować, zaangażowali się i dzisiaj mówimy o jednych z najlepszych defensorów na świecie - dodał Włoch.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy