Dawidowicz zagra w przyszłym sezonie w Serie A? I to niekoniecznie w Palermo!

Dawidowicz zagra w przyszłym sezonie w Serie A? I to niekoniecznie w Palermo! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TuttoMercatoWeb

Paweł Dawidowicz znalazł się w kręgu zainteresowania Atalanty.

Informację o obserwowaniu reprezentanta Polski przez przedstawicieli drużyny z Bergamo podał „TuttoMercatoWeb”.

Według wspomnianego źródła, włodarze US Palermo nie zrezygnowali z definitywnego wykupu lub ponownego wypożyczenia 23-letniego zawodnika, ale jednocześnie swoją ostateczną decyzję w tej sprawie uzależniają od wyników baraży o awans do Serie A. „Rosanero” czekają obecnie na swojego półfinałowego rywala, którego poznają 3 czerwca po zakończeniu pojedynku Venezii z Perugią.

Ewentualną rezygnację z usług Pawła Dawidowicza może wykorzystać Atalanta. Ekipa ze Stadio Atleti Azzurri d’Italia przystąpi w nowym sezonie do rywalizacji w europejskich pucharach i poszukuje wzmocnień, które zapewnią drużynie możliwość podjęcia skutecznej walki o dobry wynik na kilku frontach.

Wychowanek Sokoła Ostróda jest z pewnością jednym z wielu piłkarzy przymierzanych do zasilenia szeregów drużyny z Bergamo, która nie podjęła jeszcze żądnych konkretnych kroków zmierzających do pozyskania środkowego obrońcy, mogącego także występować na pozycji defensywnego pomocnika.

23-letni zawodnik rozegrał w tym sezonie 27 spotkań dla Palermo i zanotował w nich dwie asysty. Poza nim w klubie z Sycylii występują także dwaj inni Polacy - Radosław Murawski oraz Przemysław Szymiński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy