De Boer: On był niesamowity

De Boer: On był niesamowity fot. Transfery.info
Źródło: Inter.it

Zgodnie z doniesieniami włoskich mediów, Frank De Boer w spotkaniu z Juventusem walczył o posadę. Inter Mediolan wygrał jednak ze „Starą Damą” 2:1 i wydaje się, że Holender nie musi martwić się o swoją przyszłość.

De Boer miał nietęgą minę, gdy w 66. minucie ligowego spotkania Juventus wyszedł na prowadzenie po golu Stephana Lichtsteinera. Jego podopieczni chwilę później doprowadzili jednak do remisu, a potem wyszli na prowadzenie. Do siatki trafiali Mauro Icardi oraz Ivan Perišić.

- Zawsze powtarzałem, że wierzę w tę drużynę. Dzisiaj po raz kolejny przegrywaliśmy, ale nie poddaliśmy się. Pokazaliśmy jakość i zasłużyliśmy na wygraną. Walczyliśmy do końca. Ten wynik da nam większą wiarę w siebie - przyznał po meczu Holender.

- Przede wszystkim zagraliśmy dobrze pressingiem. A Icardi był naprawdę niesamowity. Cały czas walczył. Perisić, Melo i Miangue również zaprezentowali się nieźle. Teraz musimy dalej ciężko pracować, by być jeszcze lepsi. Nie możemy spocząć na laurach - dodał De Boer.

Więcej na temat: Włochy Juventus FC Inter Mediolan