De Bruyne blisko wypożyczenia do Werderu

De Bruyne blisko wypożyczenia do Werderu fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Kicker

Wszystko wskazuje na to, że 21-letni Kevin De Bruyne zostanie wypożyczony na kolejny sezon z Chelsea do Werderu Brema.

Dyrektor klubu z Bundesligi, Klaus Allofs, na łamach Kickera zapewnił: - Sprawa prezentuje się dobrze. Mamy nadzieję sfinalizować transfer po powrocie Chelsea z przedsezonowego tournee w USA.

De Bruyne został kupiony przez Anglików w styczniu tego roku z Genku za 7 milionów funtów, jednak na rundę rewanżową sezonu 2011/2012 pozostał jeszcze w Belgii. Teraz najpewniej powędruje na wypożyczenie do Bundesligi, gdyż na grę w pierwszym zespole Chelsea nie ma większych szans.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy