De Bruyne na celowniku Werderu Brema

De Bruyne na celowniku Werderu Brema fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussball Transfers

Werder Brema nie zakończył jeszcze swojej aktywności na rynku transferowym i planuje kolejne wzmocnienia, które pozwolą walczyć ekipie Thomasa Schaafa o czołowe miejsca Bundesligi

Kevin de Bruyne zawodnik Chelsea Londyn może być kolejnym nowym piłkarzem w kadrze Werderu Brema. Młody Belg jest obecnie graczem Chelsea Londyn, do której trafił w styczniu tego roku z KRC Genk za 8 milionów Euro. Kontrakt został podpisany na pięć lat i zgodnie ze wcześniejszymi uzgodnieniami, de Bruyne wiosnę spędził w swoim dotychczasowym klubie. Po sezonie reprezentant Belgii znajduje się już w kadrze ,,The Blues".

Zainteresowanie Werderu potwierdza agent de Bruyna, Kevin de Koster: ,,Werder wykazuje zainteresowanie Kevinem. My o tym wiemy i Chelsea o tym wie". Doradca 21-letniego piłkarza przestrzega jednak, że decyzja o wypożyczeniu jego klienta nie zapadnie zbyt szybko: ,,Decyzji Chelsea nie poznamy na pewno przed ich wylotem do Stanów Zjednoczonych. Wszystko zależy od klubu".

De Koster uważa, że gra w Bundeslidze byłaby dla de Bruyna bardzo dobrym doświadczeniem: ,,W Bundeslidze Kevin mógłby pokazać na co go stać, podobnie jak to robi wielu innych Belgów. W Werderze dostałby na pewno dużo czasu na grę. Dla nas jest to dobra opcja".  Można domyślać się, że agent i sam piłkarz są chętni na grę w Niemczech, jednak wszystko zależy od Chelsea.

Decyzja o ewentualnym wypożyczeniu młodego pomocnika nie zapadnie wcześniej niż przed 28 lipca, kiedy to Chelsea rozegra swój ostatni sparing w Stanach Zjednoczonych z AC Milanem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy