De Rossi: Kiedy będę chciał odejść, zrobię to tak jak powinien 30-letni facet

De Rossi: Kiedy będę chciał odejść, zrobię to tak jak powinien 30-letni facet
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Daniele De Rossi był zaskoczony, że zwołana na dzisiaj konferencja prasowa wydała się wszystkim powiązana z zainteresowaniem jego osobą Manchesteru City.

Zawodnik wyjaśnił, że to wcześniej zaplanowane przedsezonowe spotkanie z dziennikarzami, a nie okazja do zakomunikowania o transferze do angielskiego klubu. - Dla mnie to normalna konferencja, nie ogłoszenie Trzeciej Wojny Światowej - skomentował.

- Mogę jedno obiecać - jeśli kiedykolwiek pomyślę o odejściu, w co wątpię - tak ze względu na pieniądze czy grę w Lidze Mistrzów,  to przyjdę tutaj, usiądę naprzeciwko mikrofonów, i zrobię to tak, jak powinien 30-letni facet - zapewnił De Rossi.
 
- Chciałbym powiedzieć, że jestem tutaj w Romie szczęśliwy, nigdy nie prosiłem o możliwość transferu. 
 
Zawodnik skomentował również decyzję o wyborze nowego trenera. - Szczerze mówiąc, na koniec sezonu chciałem Montellę, ponieważ był moim kolegą z zespołu i znam go. Nie mam jednak żadnego problemu z Zemanem. Takie informacje to wierutne kłamstwo. Owszem, początkowo miałem wątpliwości co do jego osoby, ale wszystko zmieniło się wraz z pierwszym spotkaniem z nim.
 
- Przyznaję, jeden klub, ktory wszyscy dobrze znacie, złożył zapytanie. Jeden lub dwa inne. Były to jednak tylko rozmowy.
 
- Nie wiem czy Roma chce mnie sprzedać. Zgaduję, że na mnie liczą, przecież dali mi świetny kontrakt w lutym. Zapytajcie działaczy.
Więcej na temat: Daniele De Rossi AS Roma Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy