Definitywny transfer Zoumy?!

Definitywny transfer Zoumy?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times

Jak podaje „The Times”, Everton myśli o definitywnym transferze Kurta Zoumy.

„The Toffees” wypożyczyli 24-letniego obrońcę Chelsea w zeszłym roku. Co prawda w umowę między klubami nie wpisano opcji wykupu, ale Everton chciałby zatrzymać Zoumę u siebie. Najprawdopodobniej już po zakończeniu sezonu klub z Goodison Park będzie próbował przekonać londyńczyków do jego sprzedaży.

Szyki Evertonowi może pokrzyżować zakaz transferowy nałożony na Chelsea na dwa okna. Jeśli kara nie zostanie ostatecznie opóźniona, „The Blues” już latem nie będą mogli rejestrować nowych piłkarzy. To z kolei doprowadzi do tego, że niechętnie będą żegnać się z aktualnymi zawodnikami. Wszystko z powodu braku możliwości wypełnienia po nich luk.

Zouma rozegrał w tym sezonie 26 meczów w Premier League. W sobotę Everton wygrał 2:0 z West Hamem, a pierwszego gola dla „The Toffees” strzelił właśnie stoper. To jego drugie ligowe trafienie. Oprócz tego zanotował dwie asysty.

Kontrakt Francuza z samą Chelsea jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy