Demba Ba do Evertonu?

Demba Ba do Evertonu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Według najświeższych doniesień, Everton potrzymuje rozmowy z Chelsea w sprawie wypożyczenia Demby Ba. Senegalczyk jest jednak tylko alternatywą wobec transferu Romelu Lukaku.

Szkoleniowiec drużyny z miasta Beatlesów, Roberto Martinez, starał się pozyskać Dembę Ba podczas ostatniego, letniego okienka transferowego. Wówczas jednak na Goodison Park powędrował Romelu Lukaku.
 
Wypożyczenie Belga do "The Toffees" okazało się strzałem w dziesiątkę. 21-letni napastnik zdobył w ubiegłej kampanii 15 goli, będąc przy tym jednym z najjaśniejszych punktów swojej drużyny. Roberto Martinez ponownie będzie starał się sprowadzić do klubu zawodnika Chelsea, lecz ten, obserwowany jest również przez Atlético Madryt. W momencie w którym z hiszpańskiego klubu odszedł Diego Costa, Diego Simeone skupiony jest nie tylko na utalentowanym Belgu, ale również na kimś z dwójki Negredo-Mandžukić.
 
Jeśli Evertonowi nie wyjdzie sztuka zatrzymania Lukaku na kolejny rok, Roberto Martinez ma przerzucić swoje zainteresowanie na Dembę Ba. Jedynym problemem mogą okazać się zarobki piłkarza, który na Stamford Bridge zarabia blisko 80 tysięcy funtów.
 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy