Demba Ba w stylu „Wejścia Smoka” [WIDEO]

Demba Ba w stylu „Wejścia Smoka” [WIDEO]
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Independent

Demba Ba zaprezentował w ostatnim meczu chińskiej Super League kopnięcie w stylu karate i został za to ukarany zaledwie... żółtą kartką.

Kibice West Hamu mogą żałować, że ich drużyna nie występuje we wspomnianej lidze. Niedawno fani „Młotów” musieli pogodzić się z decyzją arbitra, który wyrzucił z boiska Adriana za kopnięcie w klatkę piersiową Jamiego Vardy'ego z Leicester City. W podobnych, a nawet gorszych, okolicznościach Ba ujrzał zaledwie kartonik o żółtym zabarwieniu.

Do feralnego zagrania doszło podczas weekendowego starcia pomiędzy Shanghai Shenua i Gungzhou Evergrande. W pogoni za piłką Senegalczyk wyprowadził soczyste kopnięcie na twarz obrońcy drużyny przeciwnej.

Po uderzeniu obrońca natychmiastowo runął na murawę. Wyniknęła z tego również niemała awantura, a Tim Cahill błagał sędziego, by ten nie wyrzucał jego kolegi z drużyny z boiska.

Poniżej prezentujemy filmik ze wspomnianego wydarzenia:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy