Dementi Guarína

Dementi Guarína
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Fredy Guarín zdementował plotki dotyczące jego przenosin do Galatasaray.

Dziś pojawiła się informacja o możliwej wymianie zawodników między tureckim zespołem a Interem Mediolan. Roberto Mancini podobno miał w planach pozyskanie doświadczonego Felipe Melo, podczas gdy w drugą stronę poszedłby 29-latek.

Jednakże zarówno sam zawodnik jak i jego agent zaprzeczyli pogłoskom, jakoby byli zainteresowani negocjacjami z mistrzami Turcji. Guarín miał powiedzieć krótkie "nie, dziękuję", z kolei reprezentujący go Marcelo Ferreyra zaznaczył, że celem piłkarza jest osiągnięcie funkcji kapitana zespołu właśnie w barwach "Nerazzurrich".

Przez dotychczasowy okres piłkarz zapisał na swoim koncie 98 występów, strzelając 14 goli. Zawodnik rozegrał również 55 meczów w drużynie narodowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy