Dementi Guarína

Dementi Guarína
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Fredy Guarín zdementował plotki dotyczące jego przenosin do Galatasaray.

Dziś pojawiła się informacja o możliwej wymianie zawodników między tureckim zespołem a Interem Mediolan. Roberto Mancini podobno miał w planach pozyskanie doświadczonego Felipe Melo, podczas gdy w drugą stronę poszedłby 29-latek.

Jednakże zarówno sam zawodnik jak i jego agent zaprzeczyli pogłoskom, jakoby byli zainteresowani negocjacjami z mistrzami Turcji. Guarín miał powiedzieć krótkie "nie, dziękuję", z kolei reprezentujący go Marcelo Ferreyra zaznaczył, że celem piłkarza jest osiągnięcie funkcji kapitana zespołu właśnie w barwach "Nerazzurrich".

Przez dotychczasowy okres piłkarz zapisał na swoim koncie 98 występów, strzelając 14 goli. Zawodnik rozegrał również 55 meczów w drużynie narodowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy