Depay z czterema ofertami. Holender dokonał wyboru

Depay z czterema ofertami. Holender dokonał wyboru fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Oriol Domènech | TV3

Memphis Depay ma propozycje z czterech klubów. Wszystko wskazuje jednak na to, że Holender dokonał już wyboru zespołu, w którym zagra w przyszłym sezonie - poinformował Oriol Domènech w programie „Onze” nadawanym w stacji TV3.

Atakujący Olympique’u Lyon był przed rokiem łączony z Barceloną, a Katalończycy istotnie prowadzili z nim rozmowy. Wówczas strony wypracowały porozumienie, ale ekipa z Hiszpanii nie zdołała dogadać z pracodawcą zawodnika i tym samym pozostał on we Francji.

Teraz, gdy umowa 27-latka dobiega końca, ma on wolność wyboru. Oriol Domènech donosi, że propozycje złożyły mu Juventus, Atlético Madryt czy Inter Mediolan i są one korzystniejsze pod względem finansowym niż oferta „Blaugrany”. To jednak nie zniechęca Holendra.

Mając to na uwadze, agenci Memphisa Depaya zjawili się przed dwoma tygodniami na Półwyspie Iberyjskim w celu wypracowania konsensu. Pewne jest to, że wcześniejsze ustalenia są nieaktualne, a Joan Laporta dąży do dostosowania zarobków piłkarza do aktualnej sytuacji zdobywcy Pucharu Hiszpanii.

Zważywszy na determinację 62-krotnego reprezentanta „Oranje”, aby grać na Camp Nou pod wodzą Ronalda Koemana, strony powinny niebawem dobić targu.

Kapitan OL w bieżących rozgrywkach uzbierał 36 występów, które okrasił 20 trafieniami i 9 asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy