Di Marzio: Z Serie A do Manchesteru United? Dwa cele „Czerwonych Diabłów”

Di Marzio: Z Serie A do Manchesteru United? Dwa cele „Czerwonych Diabłów”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gianluca Di Marzio pisze o dwóch zawodnikach z Serie A, których poczynania bacznie śledzi Manchester United.

Menedżerowi „Czerwonych Diabłów”, José Mourinho, nieustannie zależy na wzmocnieniu linii obronnej. Ruchy na tym polu są możliwe zarówno po zakończeniu sezonu, jak i w trakcie zimowego okna transferowego.

Jak podaje Di Marzio, MU zależy na sprowadzeniu na Old Trafford Nikoli Milenkovicia, który już wcześniej był łączony z przenosinami do klubu z czerwonej części Manchesteru. Mierzący 195 centymetrów wzrostu 21-latek obecnie występuje w Fiorentinie. Serb trafił do „Violi” w zeszłym roku z Partizana Belgrad. W tym sezonie rozegrał jak na razie 12 spotkań w Serie A, notując w nich dwa trafienia.

Za stopera, którym interesuje się również m.in. Bayern, trzeba zapłacić około 50 milionów euro. Jego umowa z Fiorentiną jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Na celowniku United znajduje się również rok starszy od Milenkovicia Joachim Andersen z Sampdorii. Duńczyk również zanotował w trwających rozgrywkach komplet 12 ligowych występów. W jego przypadku MU musi mieć na uwadze zakusy ze strony włoskich gigantów - Interu i Juventusu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy