Diagnoza w sprawie Wszołka

Diagnoza w sprawie Wszołka fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Paweł Wszołek może zapomnieć o najbliższych Mistrzostwach Europy.

Reprezentant Polski przeszedł badania, które miały określić jak poważny jest odniesiony dziś uraz. Przypomnijmy, że na dzisiejszej grze kontrolnej podczas treningu skrzydłowy niefortunnie upadł na rękę.

Diagnozę wyjawił na Twitterze rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski. 24-latek, który przebojem wywalczył sobie miejsce w szerokiej kadrze Adama Nawałki, doznał złamania kości promieniowej lewej ręki z przemieszczeniem. 

Wszołka czeka teraz operacja, a później długa, około trzymiesięczna przerwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy