Diarra jednak do Premier League? Dwie duże oferty

Diarra jednak do Premier League? Dwie duże oferty
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: BeIN Sports

Lassana Diarra może przenieść się z Marsylii do Premier League.

Francuz ustalił z Marsylią, że zarabia mniej niż początkowo planowano, ale za to może odejść do innego klubu za darmo, jeśli wyrazi taką chęć. Takie rozwiązanie zastosowano ze względu na liczne kontuzje pomocnika. Prezydent "Les Phocéens", Vincent Labrune, zmienił jednak zdanie i domaga się zapłaty za 31-latka.

Swoje zainteresowanie wyrażają kluby z Premier League, a według "BeINSports" Chelsea i Manchester United zdążyły nawet złożyć konkretne oferty. W grę wchodzi także transfer do Interu, który pytał o zawodnika kierownictwo 13. drużyny Ligue 1.

Wcześniej Diarra był łączony z przenosinami do Paris Saint-Germain i Spartaka Moskwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy