Djurdjević po odpadnięciu Lecha z Pucharu Polski

Djurdjević po odpadnięciu Lecha z Pucharu Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Ivan Djurdjević, skomentował wtorkową porażkę swojej drużyny z Rakowem Częstochowa.

Zespoły z Poznania i Częstochowy mierzyły się ze sobą w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Mecz rozpoczął się znakomicie dla Rakowa, który już w 3. minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknego uderzenia z dystansu Miłosza Szczepańskiego. „Kolejorz” nie był w stanie odpowiedzieć choćby jednym trafieniem i to lider I ligi awansował do kolejnej rundy PP.

Co powiedział po przegranej Djurdjević?

- Gratuluję drużynie Rakowa awansu do kolejnej rundy. Zagrali bardzo dobre spotkanie. My, jako Lech Poznań, mieliśmy obowiązek awansować. Niefortunnie spotkanie zaczęło się stratą bramki, ale z upływem czasu stwarzaliśmy sobie okazje. W drugiej połowie chcieliśmy ruszyć i odrabiać straty. Wszystkie zmiany były do ataku, ale one nie dały nam wiele. Prawie nic. Odpadamy z Pucharu Polski, mamy dużo wniosków i bardzo dużo pracy przed sobą.

- Mamy problem ze zbudowaniem charakteru i mentalności zespołu, ale jestem trenerem Lecha, wiedziałem na co się pisze. Takie momenty nas uczą. Muszę być z zespołem. Trzeba cały czas mocno pracować. Już po meczu z Pogonią było nam wstyd przed naszymi kibicami, teraz nie mam na to słów.

- Jesteśmy w klubie, który w ciągu trzech ostatnich lat przegrał wszystko. Nie będzie cudów od razu. Musimy być świadomi, że będzie się jeszcze wiele zmieniać. Potrzebujemy czasu. Ja wiem jak pracuję, chcę dalej pracować. Zespół musi wstać na nogi i dalej walczyć - przyznał po ostatnim gwizdku trener Lecha.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy