Długa przerwa Wasiluka

Długa przerwa Wasiluka
Redakcja
Redakcja
Źródło: Jagiellonia Białystok, Transfery.info

Zawodnik Jagiellonii Białystok Marek Wasiluk zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Obrońca kontuzji nabawił się w spotkaniu ligowym przeciwko Legii Warszawa. W 66. minucie meczu po jednym ze starć defensor ucierpiał i konieczna była zmiana. Dokładne badania wykazały zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie i 28-latka czeka kilka miesięcy przerwy w grze.

Tę informację potwierdził sam piłkarz za pośrednictwem Twittera:


W obecnym sezonie rosły piłkarz rozegrał 20 spotkań w Ekstraklasie, w których zobaczył dwie żółte i jedną czerwoną kartkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy