Donati wraca do Atalanty

Donati wraca do Atalanty
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Piłkarz Milanu, Massimo Donati dołączył do Atalanty na zasadzie wypożyczenia.<br> <br>Po wywalczeniu awansu do Serie A, Atalanta podpisała kontrakt z piłkarzem, który przed przejściem do Milanu w 2001 ro(...)


Piłkarz Milanu, Massimo Donati dołączył do Atalanty na zasadzie wypożyczenia.

Po wywalczeniu awansu do Serie A, Atalanta podpisała kontrakt z piłkarzem, który przed przejściem do Milanu w 2001 roku występował już w Bergamo.

Donati nigdy nie wywalczył sobie miejsca w pierwszej jedenastce z Giuseppe Meazza i większośc czasu spędził na wypożyczeniach, między innymi w Parmie, Torino, Messinie i Sampdorii.

W poprzednim sezonie pomocnik wystąpił w 31 spotkaniach w barwach Messiny i ma nadzieję, że i teraz pomoże Atalancie w zajęciu bezpiecznego miejsca na koniec sezonu.

Dla Donatiego jest to nie tylko wielki powrót ale także możliwośc odbudowania piłkarskiej kariery.
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy