Dortmund i Mönchengladbach walczą o obrońcę. Następca Piszczka?

Dortmund i Mönchengladbach walczą o obrońcę. Następca Piszczka?
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Calcio Mercato

„Calcio Mercato” informuje o wzroście zainteresowania usługami Hansa Hateboera z Atalanty Bergamo.

24-latek miał zdaniem powyższego źródła zwrócić na siebie uwagę wysłanników Borussii Dortmund oraz Borussii Mönchengladbach. Oba kluby są gotowe zapłacić za usługi Holendra nawet pięć milionów euro.

Wychowanek Groningen jest zawodnikiem Atalanty od stycznia minionego roku i zdążył w tym czasie wyrosnąć na jedną z gwiazd rewelacyjnie spisującej się ostatnimi czasy w lidze włoskiej drużyny. Holender należy dziś do grona najbardziej solidnych prawych obrońców w Serie A, dzięki czemu doczekał się niedawno debiutu w reprezentacji narodowej.

Jego sprowadzenie do Dortmundu miałoby stać się swego rodzaju elementem wymiany pokoleniowej mającej na celu przygotowanie do ewentualnego pożegnania z 32-letnim Łukaszem Piszczkiem. Podobne plany ma także Borussia Mönchengladbach, która nie może pochwalić się bogactwem na prawej stronie defensywy.

Warto zaznaczyć, iż w ostatnich miesiącach Hateboer był także łączony z drużynami włoskimi, wśród których na czoło wysunął się Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy