Dortmund i Mönchengladbach walczą o obrońcę. Następca Piszczka?

Dortmund i Mönchengladbach walczą o obrońcę. Następca Piszczka? fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Calcio Mercato

„Calcio Mercato” informuje o wzroście zainteresowania usługami Hansa Hateboera z Atalanty Bergamo.

24-latek miał zdaniem powyższego źródła zwrócić na siebie uwagę wysłanników Borussii Dortmund oraz Borussii Mönchengladbach. Oba kluby są gotowe zapłacić za usługi Holendra nawet pięć milionów euro.

Wychowanek Groningen jest zawodnikiem Atalanty od stycznia minionego roku i zdążył w tym czasie wyrosnąć na jedną z gwiazd rewelacyjnie spisującej się ostatnimi czasy w lidze włoskiej drużyny. Holender należy dziś do grona najbardziej solidnych prawych obrońców w Serie A, dzięki czemu doczekał się niedawno debiutu w reprezentacji narodowej.

Jego sprowadzenie do Dortmundu miałoby stać się swego rodzaju elementem wymiany pokoleniowej mającej na celu przygotowanie do ewentualnego pożegnania z 32-letnim Łukaszem Piszczkiem. Podobne plany ma także Borussia Mönchengladbach, która nie może pochwalić się bogactwem na prawej stronie defensywy.

Warto zaznaczyć, iż w ostatnich miesiącach Hateboer był także łączony z drużynami włoskimi, wśród których na czoło wysunął się Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy