Douglas Costa wyląduje w Premier League?!

Douglas Costa wyląduje w Premier League?! fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Douglas Costa został zaoferowany Wolverhampton, o czym informuje „The Telegraph”.

W październiku Brazylijczyk został wypożyczony do Bayernu Monachium. Tam jednak nie jest pierwszym wyborem Hansiego Flicka, dlatego też wkrótce może poszukać dla siebie nowego klubu.

Umowa zawarta między mistrzem Niemiec a mistrzem Włoch jest wprawdzie ważna do 30 czerwca 2021 roku, jednak znajduje się w niej zapis pozwalający na skrócenie wypożyczenia w styczniu.

Być może Juventus i zawodnik skorzystają z tego prawa. Żeby jednak tak się stało, Douglas Costa musi mieć na oku nowy klub, który byłby w stanie go pozyskać.

Sugerując się ostatnimi rewelacjami, można przypuszczać, że zobaczymy go na wiosnę w Premier League. Tak przynajmniej twierdzą angielskie media, których zdaniem skrzydłowy został zaoferowany Wolverhampton.

W tym przypadku w grę miałby wchodzić transfer czasowy do 30 czerwca 2021 roku. Ostatecznie decyzję w tej sprawie podejmie menedżer ekipy z Molineux Stadium, Nuno Espírito Santo.

Ewentualnie w nowej drużynie Costa miałby za zadanie wzmocnić formację ofensywną, mocno nadwątloną faktem, iż kontuzję głowy leczy lider drużyny, Raúl Jiménez.

Jeśli chodzi o 30-letniego Costę, rozegrał on w tym sezonie łącznie 19 spotkań. Jego dorobek to gol i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy