Douglas odejdzie dopiero latem

Douglas odejdzie dopiero latem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Voetbal Centraal

Obrońcą FC Twente Douglasem zainteresowanych jest kilka klubów, ostatnio mówi się o VfB Stuttgart. Wraca także sprawa transferu Marca Janko.

- Więcej za niego możemy dostać w letnim okienku transferowym - potwierdza zainteresowanie Brazylijczykiem z holenderskim paszportem członek rady nadzorczej "Tukkers" Aldo van der Laan. W wypowiedzi dla TC Tubantia dodaje, że Douglas chce zagarć dla "Oranje" na  tegorocznym turnieju Mistrzostw Europy i woli nie zmieniać klubu w przerwie zimowej. Poza tym proponwane kwoty nie są wystarczająco atrakcyjne.

23-letni wychowanek Joinville gra w Holandii piąty rok, co daje szansę na występ na polsko-ukraińskim Euro. W tym czasie Douglas strzelił 9 bramek w 115 meczach.

W innej sytacji znajudej się Marc Janko. 28-letni Austriak nie jest ulubieńcem Steve'a McClarena i zapewne przeniesie się do Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy