Duży transfer Chelsea upadł, bo... Conte nie odbierał telefonu?!

Duży transfer Chelsea upadł, bo... Conte nie odbierał telefonu?!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Ross Barkley wycofał się z transferu do Chelsea ponieważ Antonio Conte nie odbierał telefonu - twierdzi Joey Barton.

Włodarze Evertonu zaakceptowali ofertę opiewającą na 35 milionów funtów za reprezentanta Anglii. Ten miał już nawet przejść obowiązkowe testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z nowym pracodawcą.

Chociaż sam zainteresowany zaprzecza przejściu wspomnianych testów, to był on skłonny do sfinalizowania tej transakcji. 23-letni pomocnik odmówił niedawno złożenia podpisu pod nową umową z Evertonem, dzięki której mógłby liczyć na zarobki rzędu 100 tysięcy funtów tygodniowo.

Zdaniem byłego zawodnika Manchesteru City, Joeya Bartona, transfer ten doszedłby do skutku gdyby nie... Antonio Conte, który nie odbierał telefonów od Barkleya. - Słyszałem bardzo ciekawą rzecz odnośnie transferu Barkleya - oznajmił Barton w rozmowie z „talkSPORT”.

- Conte odrzucił połączenie i wyłączył telefon, kiedy przedstawiciele Barkleya starali się z nim skontaktować.

- Chciał on powiedzieć: „Popatrz, gdzie będę grał”, jednak Conte wyłączył komórkę. Dlatego też Barkley zmienił zdanie i nie złożył podpisu pod kontraktem z Chelsea.

- Miał pomyśleć: „Jeżeli trener nie odbiera telefonu to najwyraźniej mnie nie potrzebuje” - skwitował.

Barkley zapowiedział, że ponownie przeanalizuje swoją sytuację w styczniu następnego roku. Chelsea nadal jest wymieniana jako potencjalny kierunek dla Anglika - choć poważne zainteresowanie jego usługami wyrażają też m.in. działacze Tottenhamu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy