Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego

Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Szymon Żurkowski najprawdopodobniej nie zostanie w Fiorentinie. Polaka chcą Bologna oraz Empoli - informuje „Corriere dello Sport”.

24-latek ma za sobą świetny sezon, podczas którego w barwach Empoli rozegrał 37 spotkań, notując w tym czasie sześć trafień i trzy asysty.

Nic więc dziwnego, że nie brakowało spekulacji, że jest to być może moment, gdy środkowy pomocnik otrzyma wreszcie szansę w Fiorentinie. Dziś o wiele prawdopodobniejsze jest definitywne rozstanie.

O Polaka zabiega klub, do którego był wypożyczony. Na jego angaż liczy również Bologna. To te dwie ekipy w najbliższych dniach stoczą walkę o prawonożnego zawodnika.

Szymon Żurkowski w marcu zadebiutował w seniorskiej reprezentacji biało-czerwonych i w tej chwili ma już na swoim koncie pięć występów. Jeśli chce pojechać na mundial do Kataru, jedynym wyjściem jest regularna gra w klubie. W tej sytuacji zmiana pracodawcy wydaje się być nieunikniona.

Aktualnie głównym problemem są wymagania finansowe „Violi”. Przedstawiciel Serie A oczekuje 4,5-5 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy