Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego

Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Szymon Żurkowski najprawdopodobniej nie zostanie w Fiorentinie. Polaka chcą Bologna oraz Empoli - informuje „Corriere dello Sport”.

24-latek ma za sobą świetny sezon, podczas którego w barwach Empoli rozegrał 37 spotkań, notując w tym czasie sześć trafień i trzy asysty.

Nic więc dziwnego, że nie brakowało spekulacji, że jest to być może moment, gdy środkowy pomocnik otrzyma wreszcie szansę w Fiorentinie. Dziś o wiele prawdopodobniejsze jest definitywne rozstanie.

O Polaka zabiega klub, do którego był wypożyczony. Na jego angaż liczy również Bologna. To te dwie ekipy w najbliższych dniach stoczą walkę o prawonożnego zawodnika.

Szymon Żurkowski w marcu zadebiutował w seniorskiej reprezentacji biało-czerwonych i w tej chwili ma już na swoim koncie pięć występów. Jeśli chce pojechać na mundial do Kataru, jedynym wyjściem jest regularna gra w klubie. W tej sytuacji zmiana pracodawcy wydaje się być nieunikniona.

Aktualnie głównym problemem są wymagania finansowe „Violi”. Przedstawiciel Serie A oczekuje 4,5-5 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy