Dwa kluby zainteresowane Angielskim

Dwa kluby zainteresowane Angielskim
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leszek Błażyński

Karol Angielski znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch ekip.

22-latek zasilił szeregi Piasta Gliwice w lipcu 2016 roku. Od tego czasu rozegrał w barwach śląskiej ekipy 30 spotkań. W międzyczasie przebywał również na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz.

Czas spędzony na boiskach I ligi był dla Angielskiego szczególny. Napastnik imponował skutecznością. W 29 meczach zdobył 14 goli, co zaowocowało tym, że władze gliwickiego klubu postanowiły dać mu szansę. W ich mniemaniu nie została ona w pełni wykorzystana, dlatego gracz otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Chęć pozyskania zawodnika przejawiają Górnik Zabrze i GKS Katowice. Sam piłkarz nie wykluczył również możliwości powrotu do Korony Kielce.

Warto dodać, że jego umowa wygasa 30 czerwca, dlatego potencjalny nabywca 22-latka nie będzie musiał płacić za niego kwoty odstępnego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy