Dwa kluby zainteresowane Angielskim

Dwa kluby zainteresowane Angielskim
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leszek Błażyński

Karol Angielski znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch ekip.

22-latek zasilił szeregi Piasta Gliwice w lipcu 2016 roku. Od tego czasu rozegrał w barwach śląskiej ekipy 30 spotkań. W międzyczasie przebywał również na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz.

Czas spędzony na boiskach I ligi był dla Angielskiego szczególny. Napastnik imponował skutecznością. W 29 meczach zdobył 14 goli, co zaowocowało tym, że władze gliwickiego klubu postanowiły dać mu szansę. W ich mniemaniu nie została ona w pełni wykorzystana, dlatego gracz otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Chęć pozyskania zawodnika przejawiają Górnik Zabrze i GKS Katowice. Sam piłkarz nie wykluczył również możliwości powrotu do Korony Kielce.

Warto dodać, że jego umowa wygasa 30 czerwca, dlatego potencjalny nabywca 22-latka nie będzie musiał płacić za niego kwoty odstępnego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy