Dwaliszwili kontuzjowany

Dwaliszwili kontuzjowany
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Legia Warszawa

Napastnik Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili doznał urazu mięśnia uda. Nie zagra w dzisiejszym meczu przeciwko Lazio.

Pechowy okazał się trening w Rzymie. Gruzin, który brylował w poprzedniej kolejce Ekstraklasy, nie będzie mógł dziś pomóc drużynie. Nie jest wiadome na razie, ile potrwa absencja zawodnika.

- Jutro "Lado" przejdzie badania, po których będziemy wiedzieć coś więcej - powiedział doktor Maciej Tabiszewski.

- Podczas sprintu w ostatniej minucie treningu poczułem ból w mięśniu dwugłowym uda. Teraz podczas każdego biegu mam problem, więc nie będę w stanie zagrać z Lazio - oznajmił piłkarz.

27-letni Dwaliszwili przeniósł się na Łazienkowską w lutym 2013 roku, przychodząc od rywala zza miedzy - Polonii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy