Dynamo Kijów po Kędziorę!

Dynamo Kijów po Kędziorę!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami "Przeglądu Sportowego", pojawił się nowy chętny na Tomasza Kędziorę.

W czwartek włoskie media poinformowały, że młodzieżowy reprezentant Polski jest bliski przenosin z Lecha Poznań do Lazio. Ich zdaniem, rzymianie przekonali działaczy z Wielkopolski ofertą opiewającą na dwa miliony euro plus dodatki. Początkowo poznaniacy oczekiwali aż pięciu milionów, ale mieli zmienić swoje żądania. Nie bez znaczenia jest fakt, że umowa Kędziory z "Kolejorzem" jest ważna do 30 czerwca 2018 roku.

Z walki o Polaka nie rezygnują jednak inne kluby. Jak podaje wyżej wymienione źródło, konkretną i kuszącą ofertę miało przesłać do Poznania Dynamo Kijów. Propozycja opiewa na 2,5 miliona euro, ale nie wiadomo czy również zakłada ona bonusy.

Z pozoru taki transfer wydaje się mało realny, ale nie można zapominać, że Poznań na Kijów w przeszłości zamieniali już Łukasz Teodorczyk oraz Tamás Kádár. "PS" potwierdza również wcześniejsze doniesienia, zgodnie z którymi wiążące decyzje dotyczące przyszłości Kędziory zostaną podjęte po Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.

Obrońca trafił do Lecha w 2010 roku, by po dwóch latach zadebiutować w pierwszym zespole poznańskiego klubu. Jeśli chodzi o miniony sezon, rozegrał on 36 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił gola i zaliczył cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy