Dyrektor sportowy Legii Warszawa: Chcemy pozyskać w lecie czterech lub pięciu graczy

Dyrektor sportowy Legii Warszawa: Chcemy pozyskać w lecie czterech lub pięciu graczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Radosław Kucharski udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat planów transferowych warszawskiej Legii.

Po zdobyciu tytułu mistrza Polski nikt w Warszawie nie zamierza popadać w samozachwyt. Wręcz przeciwnie. Władze są zdeterminowane do tego, by wywalczyć awans do europejskich pucharów.

Jeśli jednak ma do tego dojść, to zespół potrzebuje wzmocnień. O tym też wspominał w wywiadzie dla oficjalnej klubowej strony dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski.

- Myślę, że poza Filipem Mladenoviciem, który jest już z nami, będziemy chcieli pozyskać w lecie czterech lub pięciu nowych piłkarzy. Mamy nadzieję, że będą oni dla nas wartością dodaną i podniosą ogólną jakość w drużynie - powiedział.

Odniósł się on także do tego, jak wyglądała praca pionu sportowego w trakcie pandemii koronawirusa.

- Pomimo tego, że była pandemia, to mieliśmy pełne ręce roboty. Skauting wykonał niesamowitą pracę, którą wszyscy zobaczą za pół roku. Zrobiliśmy kompletną podstawę do tego, by klub był dużo mocniejszy w nadchodzącym czasie. To będzie widoczne za kilka okienek - dodał.

Kucharski został również zapytany o transfery gotówkowe wewnątrz Ekstraklasy. W zimie bowiem Legia pozyskała w taki sposób Bartosza Slisza.

- Jeżeli dany klub ma możliwość sprzedaży swojego piłkarza do ligowego rywala bądź zagranicę, to z reguły wybiera to drugie. U nas zespoły nie chcą wzmacniać rywali - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy