Dyrektor sportowy Legii Warszawa: Chcemy pozyskać w lecie czterech lub pięciu graczy

Dyrektor sportowy Legii Warszawa: Chcemy pozyskać w lecie czterech lub pięciu graczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Radosław Kucharski udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat planów transferowych warszawskiej Legii.

Po zdobyciu tytułu mistrza Polski nikt w Warszawie nie zamierza popadać w samozachwyt. Wręcz przeciwnie. Władze są zdeterminowane do tego, by wywalczyć awans do europejskich pucharów.

Jeśli jednak ma do tego dojść, to zespół potrzebuje wzmocnień. O tym też wspominał w wywiadzie dla oficjalnej klubowej strony dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski.

- Myślę, że poza Filipem Mladenoviciem, który jest już z nami, będziemy chcieli pozyskać w lecie czterech lub pięciu nowych piłkarzy. Mamy nadzieję, że będą oni dla nas wartością dodaną i podniosą ogólną jakość w drużynie - powiedział.

Odniósł się on także do tego, jak wyglądała praca pionu sportowego w trakcie pandemii koronawirusa.

- Pomimo tego, że była pandemia, to mieliśmy pełne ręce roboty. Skauting wykonał niesamowitą pracę, którą wszyscy zobaczą za pół roku. Zrobiliśmy kompletną podstawę do tego, by klub był dużo mocniejszy w nadchodzącym czasie. To będzie widoczne za kilka okienek - dodał.

Kucharski został również zapytany o transfery gotówkowe wewnątrz Ekstraklasy. W zimie bowiem Legia pozyskała w taki sposób Bartosza Slisza.

- Jeżeli dany klub ma możliwość sprzedaży swojego piłkarza do ligowego rywala bądź zagranicę, to z reguły wybiera to drugie. U nas zespoły nie chcą wzmacniać rywali - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy