Działacz potwierdza: Guilherme o krok od transferu

Działacz potwierdza: Guilherme o krok od transferu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla I Piotr Wołosik I Twitter

W poniedziałek pojawiły się informacje dotyczące komplikacji w sprawie transferu Guilherme do Bevenento. Wszystko wskazuje jednak na to, że taki ruch dojdzie do skutku.

Brazylijczyk wraz z końcem roku przestał być zawodnikiem Legii Warszawa. 26-latek zdecydował się nie przedłużać umowy z mistrzem Polski, ponieważ chciał spróbować swoich sił w nowej lidze. Od początku było wiadomo, że najbliżej mu do Benevento i wydawało się, że podpisanie przez niego kontraktu jest tylko kwestią czasu. Poniedziałkowe doniesienia temu przeczyły, ale wydaje się, że transfer stanie się jednak faktem.

- Problemy z Guilherme? Absolutna nieprawda. Rozpoczęliśmy pracę nad jego zakontraktowaniem. Nie ma żadnych problemów - powiedział prezydent Benevento, Oreste Vigorito.

„Guilherme zostanie piłkarzem Benevento. Piłkarz trenuje z klubem Serie A, nie był w Brazylii, jak ostatnio informowano” - napisał z kolei Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”. Lada moment możemy więc spodziewać się podpisania umowy przez Brazylijczyka.

Dodajmy tylko, że wcześniejsze informacje na temat transferu Brazylijczyka sugerowały, że zablokowały go
coraz wyższe oczekiwania jego menedżera odnośnie prowizji.

Guilherme reprezentował barwy Legii przez cztery lata. W tym czasie sięgnął z nią po trzy mistrzostwa i dwa Puchary Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy