Działacz potwierdził rozmowy w sprawie Piątka

Działacz potwierdził rozmowy w sprawie Piątka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Włoskie media nieustannie piszą o Krzysztofie Piątku.

Prezentujący znakomitą formę napastnik Genoi w ostatnich tygodniach był łączony z wieloma czołowymi europejskimi klubami. W weekend pojawiły się informacje, że pierwszą ofertę za Polaka wystosowało Napoli, które zaoferowało 25 milionów euro. Genoa już teraz oczekuje jednak za niego przynajmniej dwa razy więcej. Do tego jest skłonna pożegnać się z nim dopiero po zakończeniu sezonu.

„La Gazzetta dello Sport” zapytała o Piątka prezydenta Napoli, Aurelio De Laurentiisa.

- Rozmawiałem już na jego temat z prezesem Genoi, Enrico Preziosim, a także jego agentem. Teraz musimy się spotkać.

- Nie chcę jednak, żeby to się skończyło wielką licytacją. Z całym szacunkiem do zawodnika, muszę również jeszcze upewnić się, czy w Neapolu będzie w stanie robić to, czego obecnie dokonuje w barwach Genoi - powiedział głównodowodzący „Azzurrich”.

Nieco wcześniej o komentarz na temat Piątka poproszony został dyrektor sportowy jego obecnego klubu, Giorgio Perinetti. Jak powiedział: - Akredytowaliśmy ostatnio na nasze mecze wielu skautów z Niemiec i Hiszpanii, a największe kluby z Serie A składały zapytania. Prezydent Preziosi powiedział jednak, że kibice Genoi będą cieszyć się Piątkiem do czerwca. Teraz on nie ma ceny, musimy ustalić, jaki jest jego margines rozwoju.

23-latek w czwartkowym meczu z Portugalią (2:3) strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji Polski. Jeśli chodzi o jego dotychczasowy bilans w koszulce Genoi, wynosi on osiem spotkań i 13 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy