Dzsudzsák blisko Beşiktaşu

Dzsudzsák blisko Beşiktaşu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Balázs Dzsudzsák może wzmocnić Beşiktaş JK.

Reprezentant Węgier od 2012 roku broni barw Dynama Moskwa. Do stolicy Rosji trafił po nieudanym pobycie w mającym ogromne aspiracje Anży Machaczkała. Do Dagestanu przeszedł za około 14 milionów euro jako gwiazda PSV Eindhoven, jednak tam jego przygoda trwała zaledwie pół roku. W tym czasie rozegrał zaledwie osiem spotkań, po czym za 15 milionów odszedł do rosyjskiego zespołu.

Do tej pory Dzsudzsák wystąpił w 111 spotkaniach "Milicjantów", w których zdobył 13 bramek i zanotował 30 asyst. Jeszcze jakiś czas temu Węgra łączono z przenosinami do ligi angielskiej i włoskiej, gdzie jego pozyskaniem zainteresowani byli włodarze Liverpoolu oraz Interu Mediolan. Ostatecznie do żadnej transakcji nie doszło i wszystko wskazuje na to, że dopiero teraz opuści Moskwę.

Kolejnym przystankiem w jego karierze ma być turecki Beşiktaş, który w tym oknie transferowym wzmocnili już Duško Tošić i Andreas Beck. Negocjacje między stronami zbliżają się ku końcowi i zakontraktowanie 28-latka ma być oficjalnie ogłoszone lada dzień.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy