Dzsudzsák blisko Besiktasu

Dzsudzsák blisko Besiktasu
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Di Marzio

Besiktas jest bliski zakontraktowania kapitana reprezentacji Węgier.

Turcja staje się centrum światowego okna transferowego. Po sprowadzeniu Naniego, Robina van Persie'ego czy Lukasa Podolskiego, klub z tego kraju zagiął parol na kolejną gwiazdę. Balázs Dzsudzsák spotkał się z przedstawicielami tureckiego klubu i jest bliski porozumienia z klubem ze Stambułu.

28-letni pomocnik od 3,5 roku występuje w Dynamie Moskwa, które kupiło go za 19 milionów euro z Anży Machaczkała. Kwota ewentualnego transferu z Dynama do Besiktasu nie będzie aż tak spektakularna, ponieważ kontrakt Dzsudzsáka wygasa za pięć miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy