Dzsudzsák blisko Besiktasu

Dzsudzsák blisko Besiktasu
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Di Marzio

Besiktas jest bliski zakontraktowania kapitana reprezentacji Węgier.

Turcja staje się centrum światowego okna transferowego. Po sprowadzeniu Naniego, Robina van Persie'ego czy Lukasa Podolskiego, klub z tego kraju zagiął parol na kolejną gwiazdę. Balázs Dzsudzsák spotkał się z przedstawicielami tureckiego klubu i jest bliski porozumienia z klubem ze Stambułu.

28-letni pomocnik od 3,5 roku występuje w Dynamie Moskwa, które kupiło go za 19 milionów euro z Anży Machaczkała. Kwota ewentualnego transferu z Dynama do Besiktasu nie będzie aż tak spektakularna, ponieważ kontrakt Dzsudzsáka wygasa za pięć miesięcy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy