EA Sports posłuchało Čecha. Zmiana w FIFIE specjalnie dla bramkarza Arsenalu

EA Sports posłuchało Čecha. Zmiana w FIFIE specjalnie dla bramkarza Arsenalu fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eurogamer.net

EA Sports uwzględniło niedawną sugestię Petra Čecha, tworząc aktualizację do gry FIFA 19.

W animacji przedstawiającej negocjacje kontraktowe z udziałem 36-letniego bramkarza w grze miał on na głowie legendarny już kask. Fakt ten został bardzo szybko podchwycony przez kibiców, a do całej sprawy z humorem odniósł się nawet sam golkiper Arsenalu.

„Nie tak panowie. Założyłbym krawat” - napisał na Twitterze doświadczony bramkarz.

Na reakcję ze strony twórców popularnej gry piłkarskiej nie trzeba było długo czekać. W najnowszej aktualizacji wzięli oni bowiem pod uwagę wskazówkę czeskiego piłkarza i w animacji nie ma on już na głowie kasku. Oprócz tego dodano mu wspomniany krawat.

W aktualizacji naniesiono kilka innych poprawek, ale - podobnie jak w przypadku Čecha - zmiany są raczej kosmetyczne.

Przypomnijmy, że bramkarz Arsenalu jest obecnie kontuzjowany. We wtorek londyński klub poinformował, że wróci on do pełni sił dopiero za trzy-cztery tygodnie.  

o

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy