Eden Hazard w Lille do 2015 roku

Eden Hazard w Lille do 2015 roku
Redakcja
Redakcja
Źródło: FIFA.com

20-letni pomocnik OSC Lille, Eden Hazard, przedłużył kontrakt z klubem do 2015 roku.<br><br>Oferując nową, bardziej korzystną umowę, działacze francuskiego klubu postanowili zareagować na rosnące zainteresowani(...)

20-letni pomocnik OSC Lille, Eden Hazard, przedłużył kontrakt z klubem do 2015 roku.

Oferując nową, bardziej korzystną umowę, działacze francuskiego klubu postanowili zareagować na rosnące zainteresowanie wielkich klubów europejskich, swoim piłkarzem. Dłuższa umowa z Hazardem, gwarantuje wyższą kwotę odstępnego za zawodnika.

Młodzieżowy reprezentant Belgii zapowiedział, że chce pozostać w Lille w przyszłym sezonie. Dodał jednak, że nie może mieć pewności co do swojej przyszłości klubowej.
Więcej na temat: Francja Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy