Eintracht Frankfurt marzy o przechwyceniu celu Bayernu Monachium. Jest jedno „ale”

Eintracht Frankfurt marzy o przechwyceniu celu Bayernu Monachium. Jest jedno „ale” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Florian Plettenebrg

Eintracht Frankfurt tego lata upatrzył sobie za cel Ermedina Demirovicia jako idealny nabytek do wzmocnienia kadry na następny sezon. Ogromny problem stanowi jednak wycena gracza przez Augsburg – donosi Florian Plettenberg.

Demirović to znakomite objawienie Bundesligi, które z roku na rok coraz lepiej osiedla się w tych rozgrywkach. Na przestrzeni ostatnich czterech lat nie nastrzelał się we Freiburgu, za to patent na zdobywanie sporej liczby bramek znalazł w Augsburgu.

26-latek znajduje się na dobrej drodze, aby dwukrotnie przebić swój najlepszy dorobek z poprzedniego sezonu. Na koncie ma już 15 trafień, a do tego dołożył jeszcze dziewięć asyst. Przy dobrych wiatrach „Fuggerstädter” będzie mu zawdzięczać udział w europejskich pucharach, ale trzeba o to miejsce powalczyć na finiszu czterech kolejek.

W międzyczasie klub z WWK Arena otrzymuje sporo zapytań o reprezentanta Bośni i Hercegowiny. Niespełna dwa tygodnie temu dziennikarze Sky raportowali o zainteresowaniu zawodnikiem jako zmiennika dla Harry'ego Kane'a.

Teraz Florian Plettenberg, reporter tej samej stacji, ustalił, że Demirović widziany jest w Eintrachcie jako absolutny numer jeden.

Problem w tym, że oczekiwane przez Augsburg 25 milionów euro na chwilę obecną stanowi zaporę nie do przejścia w perspektywie zaawansowanych negocjacji.

Przy odrobinie szczęścia fundusze może uda się pozyskać z potencjalnej sprzedaży Omara Marmousha.

Konkurencja nie śpi. Poza „Bawarczykami” sytuacji przygląda się kilka firm z Premier League, a sam napastnik otwiera się na nowe wyzwanie najbliższego lata.

Umowa między Demiroviciem a Augsburgiem zakłada współpracę do końca czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy