Ekstraklasa: Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań bez udziału kibiców

Ekstraklasa: Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań bez udziału kibiców fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Śląsk Wrocław

Sobotnie spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań odbędzie się bez udziału publiczności.

O takim scenariuszu spekulowało się od kilku dni, a dzisiaj zostało to potwierdzone.

„Decyzją administracyjną wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Zamknięcie Stadionu Wrocław związane jest z zachowaniem kibiców podczas niedzielnego spotkania z Legią Warszawa. Kibice, którzy zakupili już bilety na mecz z Lechem Poznań, otrzymają zwrot środków. Rekompensata przewidziana jest także dla posiadaczy karnetów” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Śląsk.

Przypomnijmy, że niedzielne starcie między wrocławskim zespołem a Legią zostało przerwane na 10 minut z powodu zachowania kibiców, którzy odpalili race i sztuczne ognie. Śląsk przegrał to spotkanie 0:3.

Ekipa z województwa dolnośląskiego ma obecnie na koncie 33 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Lech z dorobkiem 29 „oczek” jest szósty. Początek sobotniego meczu o 17:30.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy