Ekstraklasa: Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań bez udziału kibiców

Ekstraklasa: Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań bez udziału kibiców fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Śląsk Wrocław

Sobotnie spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań odbędzie się bez udziału publiczności.

O takim scenariuszu spekulowało się od kilku dni, a dzisiaj zostało to potwierdzone.

„Decyzją administracyjną wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Zamknięcie Stadionu Wrocław związane jest z zachowaniem kibiców podczas niedzielnego spotkania z Legią Warszawa. Kibice, którzy zakupili już bilety na mecz z Lechem Poznań, otrzymają zwrot środków. Rekompensata przewidziana jest także dla posiadaczy karnetów” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Śląsk.

Przypomnijmy, że niedzielne starcie między wrocławskim zespołem a Legią zostało przerwane na 10 minut z powodu zachowania kibiców, którzy odpalili race i sztuczne ognie. Śląsk przegrał to spotkanie 0:3.

Ekipa z województwa dolnośląskiego ma obecnie na koncie 33 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Lech z dorobkiem 29 „oczek” jest szósty. Początek sobotniego meczu o 17:30.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy