Ekstraklasa: Pierwszy gol w sezonie 2021/2022. Ernest Terpiłowski z trafieniem w debiucie fot. Canal+ Sport

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w rywalizacji ze Stalą Mielec objął prowadzenie w 41. minucie. Na listę strzelców wpisał się Ernest Terpiłowski.

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce wynik spotkania otworzył piłkarz, dla którego jest to debiut na tym poziomie. Trafienie zanotował 19-letni atakujący.

Ernest Terpiłowski w kampanii 2020/2021 przebywał na wypożyczeniu w Górniku Polkowice i po uzbieraniu ośmiu bramek oraz czterech asyst, został wybrany najlepszym młodym graczem II ligi.

Aktualnie w spotkaniu mamy remis 1:1. Do wyrównania zaraz po przerwie doprowadził Grzegorz Tomasiewicz, zamieniając rzut karny na gola.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!