Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radomiak Radom | Górnik Zabrze

Radomiak Radom i Górnik Zabrze zmierzą się w ramach Ekstraklasy, a my przedstawiamy składy na ten mecz.

W sobotę czekają nas trzy spotkania w ramach Ekstraklasy. Najpierw starcie w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak podejmuje Górnika Zabrze.

Pierwsza z tych ekip przystąpi do rywalizacji wypoczęta, bo w przeciwieństwie do gości, nie rywalizowała w środku tygodnia w Pucharze Polski.

Kiedy drużyny te ostatni raz grały ze sobą w lipcu, lepszy był Radomiak, który pokonał rywala 2-0.

A jak będzie tym razem? Dowiemy się o 15:00, bo wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Składy na Radomiak Radom - Górnik Zabrze:

Radomiak: Posiadała, Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Semedo, Luizao, Wolski, Kaput, Semedo, Henrique.
Ławka: Bąkowski, Cestor, Donis, Helder Sa, Lenadro, Matos, Okoniewski, Pik, Rocha.

Górnik: Bielica, Barczak, Szcześniak, Janicki, Siplak, Pacheco, Yokota, Rasak, Ennali, Kapralik, Musiolik.
Ławka: Szromnik, Kostas, Szala, Podolski, Olkowski, Nascimento, Lukoszek, Krawczyk, Dadok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy