Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa | Radomiak Radom

Raków Częstochowa i Radomiak Radom zmierzą się w ramach Ekstraklasy, a my poznaliśmy składy na to spotkanie.

W piątek rozpoczęła się dziesiąta kolejka Ekstraklasy, z kolei w sobotę kontynuowane są mecze w ramach tej serii gier. Właśnie dziś w Częstochowie jeden z faworytów do końcowego triumfu w rozgrywkach zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Faworytem tej potyczki są gospodarze, choć goście już kilka razy w tym sezonie pokazywali, że tanio skóry nie sprzedadzą. Zapowiada się zatem niezwykle ciekawa rywalizacja.

Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Przekonamy się o 17:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+Sport oraz TVP Sport.

Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom:

Raków: Kovacević, Svarnas, Arsenić, Rundić, Tudor, Kochergin, Papanikolaou, Kun, Nowak, Lopez, Piasecki.
Ławka: Trelowski, Racovitan, Berggren, Szelągowski, Długosz, Sorescu, Wdowiak, Gutkovskis, Musiolik.

Radomiak: Kobylak, Grzybek, Justiniano, Rossi, Abramowicz, Cele, Nascimento, Pik, Alves, Semedo, Maurides.
Ławka: Ojrzyński, Cichocki, Pawłowski, Luizao, Matos, Nowakowski, Leandro, Sokół, Feliks.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy