Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa | Radomiak Radom

Raków Częstochowa i Radomiak Radom zmierzą się w ramach Ekstraklasy, a my poznaliśmy składy na to spotkanie.

W piątek rozpoczęła się dziesiąta kolejka Ekstraklasy, z kolei w sobotę kontynuowane są mecze w ramach tej serii gier. Właśnie dziś w Częstochowie jeden z faworytów do końcowego triumfu w rozgrywkach zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Faworytem tej potyczki są gospodarze, choć goście już kilka razy w tym sezonie pokazywali, że tanio skóry nie sprzedadzą. Zapowiada się zatem niezwykle ciekawa rywalizacja.

Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Przekonamy się o 17:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+Sport oraz TVP Sport.

Składy na Raków Częstochowa - Radomiak Radom:

Raków: Kovacević, Svarnas, Arsenić, Rundić, Tudor, Kochergin, Papanikolaou, Kun, Nowak, Lopez, Piasecki.
Ławka: Trelowski, Racovitan, Berggren, Szelągowski, Długosz, Sorescu, Wdowiak, Gutkovskis, Musiolik.

Radomiak: Kobylak, Grzybek, Justiniano, Rossi, Abramowicz, Cele, Nascimento, Pik, Alves, Semedo, Maurides.
Ławka: Ojrzyński, Cichocki, Pawłowski, Luizao, Matos, Nowakowski, Leandro, Sokół, Feliks.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy