Ekstraklasa: Wielki powrót Fedora Černycha?!

Ekstraklasa: Wielki powrót Fedora Černycha?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak informuje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, o krok od powrotu do Jagiellonii Białystok jest Fedor Černych.

29-letni Litwin od sierpnia 2015 do stycznia 2018 roku bronił barw „Jagi”. W tym czasie zaskarbił on sobie sympatię kibiców ekipy z Podlasia, a dawne uczucia nie przeminęły nawet wtedy, gdy wyjechał on do Rosji. Wówczas wybrał ofertę Dinama Moskwa, z którego nie tak dawno był wypożyczony do Orenburga.

Gdy Fedor Černych wrócił do stolicy naszych wschodnich sąsiadów, definitywnie zakończył współpracę z „Biało-Niebieskimi” i obecnie jest on dostępny na rynku transferowym jako wolny agent. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że kapitan reprezentacji Litwy zakotwiczy gdzieś nad Bosforem, dołączając do jednej z tureckich ekip, ale teraz nastąpił, oczekiwany, nie oszukujmy się, zwrot akcji.

Według „Przeglądu Sportowego” atakujący, który może pokryć kilka pozycji, jest na dobrej drodze, aby wrócić do Jagiellonii Białystok. Umowa miałaby zostać podpisana nawet w ciągu kilku najbliższych dni.

Mimo wszystko nadal istnieje pewne ryzyko, że na ostatniej prostej gracz zdecyduje się na przyjęcie propozycji z innego klubu, który z pewnością byłby w stanie zaproponować mu lepsze warunki finansowe niż przedstawiciel Ekstraklasy.

56-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej w barwach „Dumy Podlasia” jak dotąd rozegrał 90 spotkań. Swoją obecność zaznaczył 20 trafieniami i 21 kluczowymi podaniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy