Ekstraklasa: Wielki powrót Fedora Černycha?!

Ekstraklasa: Wielki powrót Fedora Černycha?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak informuje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, o krok od powrotu do Jagiellonii Białystok jest Fedor Černych.

29-letni Litwin od sierpnia 2015 do stycznia 2018 roku bronił barw „Jagi”. W tym czasie zaskarbił on sobie sympatię kibiców ekipy z Podlasia, a dawne uczucia nie przeminęły nawet wtedy, gdy wyjechał on do Rosji. Wówczas wybrał ofertę Dinama Moskwa, z którego nie tak dawno był wypożyczony do Orenburga.

Gdy Fedor Černych wrócił do stolicy naszych wschodnich sąsiadów, definitywnie zakończył współpracę z „Biało-Niebieskimi” i obecnie jest on dostępny na rynku transferowym jako wolny agent. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że kapitan reprezentacji Litwy zakotwiczy gdzieś nad Bosforem, dołączając do jednej z tureckich ekip, ale teraz nastąpił, oczekiwany, nie oszukujmy się, zwrot akcji.

Według „Przeglądu Sportowego” atakujący, który może pokryć kilka pozycji, jest na dobrej drodze, aby wrócić do Jagiellonii Białystok. Umowa miałaby zostać podpisana nawet w ciągu kilku najbliższych dni.

Mimo wszystko nadal istnieje pewne ryzyko, że na ostatniej prostej gracz zdecyduje się na przyjęcie propozycji z innego klubu, który z pewnością byłby w stanie zaproponować mu lepsze warunki finansowe niż przedstawiciel Ekstraklasy.

56-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej w barwach „Dumy Podlasia” jak dotąd rozegrał 90 spotkań. Swoją obecność zaznaczył 20 trafieniami i 21 kluczowymi podaniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy