El Chiringuito: Wielka oferta dla Bale'a. Jest tylko jeden problem

El Chiringuito: Wielka oferta dla Bale'a. Jest tylko jeden problem fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: El Chiringuito

Jak podają dziennikarze El Chiringuito, Gareth Bale wciąż wzbudza zainteresowanie ze strony klubów spoza Europy.

Powyższe źródło donosi, że zawodnik Realu Madryt ma na stole niezwykle atrakcyjną finansowo ofertę z Chin. Jeden z tamtejszych klubów (na razie nie wiadomo, który konkretnie) proponuje mu zarobki dwa razy wyższe od tych, na które może liczyć w stolicy Hiszpanii. Dodajmy, że zdaniem mediów Bale otrzymuje w Realu 15 milionów euro rocznie.

Jest tylko jeden problem. Chińczycy gotowi są zapłacić olbrzymie pieniądze Walijczykowi, ale jednocześnie chcą pozyskać go z Realu na zasadzie wolnego transferu. Władze „Królewskich” są bardzo zdeterminowane, by pożegnać się z 29-latkiem i regularnie obniżają wycenę piłkarza. Nie wydaje się jednak, by przystały na wolny transfer.

Bale od dawna jest łączony z europejskimi klubami, ale żaden z nich nie przeszedł do konkretnego działania w sprawie jego pozyskania. Ostatnio pojawiły się kolejne informacje o zainteresowaniu jego osobą Interu. Jest również temat włączenia go do transakcji z Paulem Pogbą w roli głównej i przenosin Walijczyka do Manchesteru United.

Od 2013 roku regularnie borykający się z problemami zdrowotnymi Bale rozegrał 231 meczów w koszulce Realu. Strzelił 102 gole i zanotował 64 asysty.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy