El Shaarawy zmniejsza oczekiwania i liczy na powrót do Serie A

El Shaarawy zmniejsza oczekiwania i liczy na powrót do Serie A fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

To, czego nie udało się dokonać latem, ma zostać wykonane teraz. AS Roma chce w tym miesiącu sfinalizować transfer Stephana El Shaarawy’ego - donosi Nicolò Schira.

W lipcu 2019 roku włoski skrzydłowy został skuszony przez Shanghai Shenhua. Tym sposobem wyjechał do Chin. Już po kilku tygodniach zaczęły pojawiać się doniesienia mówiące o tym, że 28-latek nie jest szczęśliwy w Państwie Środka i szuka drogi ewakuacji. Wówczas łączono go z wyjazdem do Hiszpanii, ale i powrotem do ojczyzny.

Ta druga opcja mogła zostać zrealizowana pod koniec poprzedniego okna transferowego, ale pojawiło się zbyt wiele komplikacji i temat odłożono do zimy. Mając to na uwadze, zawodnik pozostał w ojczyźnie, gdzie podtrzymywał formę. Dziś kontynuuje pracę, lecz już w Dubaju.

Obecnie, jak wiemy, okno jest otwarte. Tymczasem Nicolò Schira przedstawia nam aktualizację sytuacji 28-krotnego reprezentanta „Azzurrich”. Według włoskiego dziennikarza zawodnik obniżył swoje oczekiwania finansowe, a AS Roma przeszła do działania w kwestii negocjacji z jego pracodawcą. Przedstawiciel Serie A ma dążyć do wypożyczenia.

Stephan El Shaarawy podczas swojej pierwszej przygody na Stadio Olimpico uzbierał 139 występów okraszonych 40 trafieniami i 26 ostatnimi podaniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy