El Shaarawy zostaje w Rzymie. Temat powrotu do Romy aktualny

El Shaarawy zostaje w Rzymie. Temat powrotu do Romy aktualny fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Laroma24.it

Portal Laroma24.it pisze, że temat powrotu Stephana El Shaarawy’ego do Romy jest aktualny.

27-letni skrzydłowy miał przenieść się z Shanghai Greenland Shenhua do Romy w samej końcówce okna. Chodziło o wypożyczenie. Ostatecznie transakcja nie została dopięta. Zdaniem włoskich mediów - tylko i wyłącznie z powodu naglącego czasu. Romie po prostu nie udało się załatwić wszystkiego przed zamknięciem okna.

Według Laroma24.it sprawa transferu jest aktualna. El Shaarawy pozostaje piłkarzem Shanghai Greenland Shenhua, ale najbliższe miesiące ma spędzić w Rzymie. To w ojczyźnie ma przygotowywać się do listopadowych meczów reprezentacji Włoch i podtrzymywać formę przed zimowym dołączeniem do Romy. Piłkarz już wcześniej doszedł do porozumienia z rzymianami w sprawie kontraktu.

El Shaarawy był związany z ekipą ze stolicy Włoch między 2016 a 2019 rokiem. Wtedy to Chińczycy zapłacili za niego „Giallorossim” 16 milionów euro.

W Państwie Środka rozegrał 19 spotkań. Zdobył cztery bramki, do których dorzucił trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy