Ellyes Skhiri otwarty na odejście z 1.FC Köln. Latem chciało go kilka większych klubów

Ellyes Skhiri otwarty na odejście z 1.FC Köln. Latem chciało go kilka większych klubów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

1.FC Köln w trakcie letniego okna transferowego wyceniło Ellyesa Skhiriego na 15 milionów euro. Tyle nie były skłonne zapłacić AC Milan, West Ham United, Atalanta czy AS Roma, które wykazywały nim zainteresowanie. Gracz nie wyklucza jednak, że niebawem i tak zmieni klub.

Defensywny pomocnik uchodzi za jednego z lepszych piłkarzy na swojej pozycji w Bundeslidze. Przez dwa ostatni sezony miał on zapewnione miejsce w podstawowym składzie „Kozłów” i nie inaczej wygląda to teraz.

Nie zmienia to jednak faktu, że w ostatnich tygodniach 26-latek cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony innych klubów. Chciała go chociażby Fiorentina.

– Pojawiło się zainteresowanie z różnych klubów. Ostatecznie jednak żaden z nich nie był skłonny zapłacić tego lata takiej kwoty, jakiej oczekiwał mój klub – wyjaśnił w rozmowie z „Bildem”.

1.FC Köln za gracza z dwuletnim kontraktem oczekiwało 15 milionów euro. Za rok, a nawet wcześniej, gdy ekipy ponownie się po niego zgłoszą, ta kwota powinna być niższa.

– Nie mogę przewidzieć, kiedy i czy w ogóle dojdzie do transferu. Moja sytuacja na pewno wyjaśni się latem, ponieważ mój kontrakt wygasa w 2023 roku, więc albo go przedłużę, albo zmienię klub – rzekł.

Ellyes Skhiri to 38-krotny reprezentant Tunezji, który przed przyjazdem do Niemiec bronił barw Montpellier. W samej Ligue 1 uzbierał on 123 występy, a w obecnych zawodach ma on swoim koncie już pięć spotkań i gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy