Emre Can nie będzie wojował z Juventusem. Pomocnik wydał oświadczenie

Emre Can nie będzie wojował z Juventusem. Pomocnik wydał oświadczenie fot. Emre Can I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Emre Can I Instagram

Emre Can odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych do pominięcia go przez Maurizio Sarriego w kadrze Juventusu na Ligę Mistrzów.

Niemiecki defensywny pomocnik wcześniej został zapytany o całą sprawę przez dziennikarzy. - To dla mnie coś szokującego. W zeszłym tygodniu obiecywano mi coś innego. Przed zamknięciem okna rozmawiałem z kilkoma klubami, a jednym z warunków mojego pozostania w Turynie było uczestnictwo w Lidze Mistrzów. We wtorek zadzwoniono do mnie z informacją, że jednak nie znajdę się w kadrze. Rozmowa nie trwała nawet minuty. Nie usłyszałem żadnego wyjaśnienia. Jestem wściekły - powiedział 25-latek.


Dość szybko postanowił on jednak załagodzić sytuację.

„Zawsze będę wdzięczny Juventusowi za to, jak wspierał mnie od momentu, gdy trafiłem do klubu. W szczególności w trakcie mojej choroby. Z szacunku do niego i moich kolegów z zespołu, których sukces jest dla mnie priorytetem, nie będę już komentował tej sprawy. Zamierzam walczyć na murawie” - napisał Can.

Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego roku u piłkarza wykryto guzki tarczycy i musiał on przejść zabieg.

Can rozegrał do tej pory 38 spotkań w barwach Juventusu. Zdobył cztery bramki i zaliczył asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy