Emre Can wściekły na Juventus. „Obiecywano mi coś innego”

Emre Can wściekły na Juventus. „Obiecywano mi coś innego” fot. Juventus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian I Sport Bild

We wtorek Juventus ogłosił kadrę na Ligę Mistrzów. Zabrakło w niej Emre Cana, co nie spotkało się z zadowoleniem zawodnika.

Na liście piłkarzy zgłoszonych przez mistrza Włoch do UEFA nie ma Matii Perina, Giorgio Chielliniego, Cana i Mario Mandžukicia. O ile pierwsza dwójka jest kontuzjowana, to dla niemieckiego defensywnego pomocnika i chorwackiego napastnika po prostu zabrakło na niej miejsca. Can został zapytany o całą sytuację.

- To dla mnie coś szokującego. W zeszłym tygodniu obiecywano mi coś innego. Przed zamknięciem okna rozmawiałem z kilkoma klubami, a jednym z warunków mojego pozostania w Turynie było uczestnictwo w Lidze Mistrzów.

- We wtorek zadzwoniono do mnie z informacją, że jednak nie znajdę się w kadrze. Rozmowa nie trwała nawet minuty. Nie usłyszałem żadnego wyjaśnienia. Jestem wściekły. Myślę, że w poprzednim sezonie prezentowałem się dobrze, również w Lidze Mistrzów. Nie rozumiem tego. W przyszłym tygodniu będę chciał porozmawiać z działaczami - powiedział 25-latek.

Can trafił do Juventusu w zeszłym roku. Jego dotychczasowy bilans w koszulce włoskiej ekipy to 38 występów, cztery bramki i asysta.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy