Enrique w West Bromie

Enrique w West Bromie
Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski
Źródło: Sky Sports

José Enrique zostanie zawodnikiem West Bromwich Albion.

Hiszpański obrońca został niedawno odsunięty od pierwszej i drużyny i poinformowany o tym, że powinien sobie poszukać nowego klubu. Mimo takiego stanowiska Brendana Rodgersa, Enrique podkreślał w wywiadach, że chce walczyć o miejsce w składzie "The Reds".

O 29-latka od kilku tygodni zabiegał West Brom i ostatecznie dopiął swego. Enrique przejdzie dzisiaj testy medyczne i podpisze kontrakt z klubem z The Hawthorns.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy