Enzo Zidane blisko przeprowadzki

Enzo Zidane blisko przeprowadzki
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: David Lemos | RTS

Według szwajcarskich dziennikarzy Enzo Zidane prawdopodobnie odejdzie do FC Lausanne-Sport.

Na początku lipca aktualnego roku Enzo Zidane zdecydował się po trzynastu latach opuścić Real Madryt i odciąć od ojca, Zinédine’a Zidane’a. 22-letni pomocnik przeniósł się za darmo do Deportivo Alavés, gdzie – jak się wówczas wydawało - miał zostać pierwszoplanową postacią.

Coraz mniej jednak wskazuje na to, że Zidane choć w części będzie w stanie nawiązać do kariery piłkarskiej swojego ojca. W obecnych rozgrywkach 22-latek tylko dwukrotnie pojawił się na boisku w barwach jednego z najsłabszych zespołów LaLiga, otrzymując na zademonstrowanie umiejętności łącznie 71 minut.

Teraz wydaje się, że Francuz przeniesie się do ligi szwajcarskiej, na co wskazują tamtejsi dziennikarze. Obunożny piłkarz może trafić do FC Lausanne-Sport. Otoczenie zawodnika wierzy, że poza Hiszpanią mógłby uciec od ciężaru bycia wychowankiem Realu Madryt i ciężaru związanego z noszeniem tak wielkiego nazwiska.

Według Szwajcarów zawodnik może trafić do ich ojczyzny na zasadzie wypożyczenia. FC Lausanne-Sport znajduje się aktualnie na piątej pozycji w ligowej tabeli i zamierza włączyć się do walki o europejskie puchary.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy