Enzo Zidane blisko przeprowadzki

Enzo Zidane blisko przeprowadzki
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: David Lemos | RTS

Według szwajcarskich dziennikarzy Enzo Zidane prawdopodobnie odejdzie do FC Lausanne-Sport.

Na początku lipca aktualnego roku Enzo Zidane zdecydował się po trzynastu latach opuścić Real Madryt i odciąć od ojca, Zinédine’a Zidane’a. 22-letni pomocnik przeniósł się za darmo do Deportivo Alavés, gdzie – jak się wówczas wydawało - miał zostać pierwszoplanową postacią.

Coraz mniej jednak wskazuje na to, że Zidane choć w części będzie w stanie nawiązać do kariery piłkarskiej swojego ojca. W obecnych rozgrywkach 22-latek tylko dwukrotnie pojawił się na boisku w barwach jednego z najsłabszych zespołów LaLiga, otrzymując na zademonstrowanie umiejętności łącznie 71 minut.

Teraz wydaje się, że Francuz przeniesie się do ligi szwajcarskiej, na co wskazują tamtejsi dziennikarze. Obunożny piłkarz może trafić do FC Lausanne-Sport. Otoczenie zawodnika wierzy, że poza Hiszpanią mógłby uciec od ciężaru bycia wychowankiem Realu Madryt i ciężaru związanego z noszeniem tak wielkiego nazwiska.

Według Szwajcarów zawodnik może trafić do ich ojczyzny na zasadzie wypożyczenia. FC Lausanne-Sport znajduje się aktualnie na piątej pozycji w ligowej tabeli i zamierza włączyć się do walki o europejskie puchary.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy