Enzo Zidane blisko przeprowadzki

Enzo Zidane blisko przeprowadzki fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: David Lemos | RTS

Według szwajcarskich dziennikarzy Enzo Zidane prawdopodobnie odejdzie do FC Lausanne-Sport.

Na początku lipca aktualnego roku Enzo Zidane zdecydował się po trzynastu latach opuścić Real Madryt i odciąć od ojca, Zinédine’a Zidane’a. 22-letni pomocnik przeniósł się za darmo do Deportivo Alavés, gdzie – jak się wówczas wydawało - miał zostać pierwszoplanową postacią.

Coraz mniej jednak wskazuje na to, że Zidane choć w części będzie w stanie nawiązać do kariery piłkarskiej swojego ojca. W obecnych rozgrywkach 22-latek tylko dwukrotnie pojawił się na boisku w barwach jednego z najsłabszych zespołów LaLiga, otrzymując na zademonstrowanie umiejętności łącznie 71 minut.

Teraz wydaje się, że Francuz przeniesie się do ligi szwajcarskiej, na co wskazują tamtejsi dziennikarze. Obunożny piłkarz może trafić do FC Lausanne-Sport. Otoczenie zawodnika wierzy, że poza Hiszpanią mógłby uciec od ciężaru bycia wychowankiem Realu Madryt i ciężaru związanego z noszeniem tak wielkiego nazwiska.

Według Szwajcarów zawodnik może trafić do ich ojczyzny na zasadzie wypożyczenia. FC Lausanne-Sport znajduje się aktualnie na piątej pozycji w ligowej tabeli i zamierza włączyć się do walki o europejskie puchary.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy