Erlandas Duršlikas nie żyje

Erlandas Duršlikas nie żyje fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: FK Trakai

Wicemistrz Litwy, FK Trakai, poinformował o tragicznym wydarzeniu – 19-letni Erlandas Duršlikas popełnił samobójstwo.

Na początku bieżącego roku Erlandas Duršlikas trafił do zespołu FK Trakai z FK Lokomotyvas Radviliškis. Dziewiętnastoletni bramkarz odniósł kontuzję, która przeszkodziła mu w przebiciu się do pierwszego zespołu i występował jedynie w drużynie rezerw wicemistrza Litwy, notując siedem występów.

Pomimo dobrej gry w drużynie rezerw, Duršlikas nie mógł  przebić się do pierwszego zespołu, gdzie wciąż wyżej ceniono umiejętności Timofija Szeremety i Ignasa Plūkasa. 

Duršlikas grał też z powodzeniem w futsal. Reprezentował barwy SK Baltija i kadry Litwy. W tej drugiej pełnił funkcję zmiennika Mindaugasa Labuckasa.

„Cała rodzina FK Trakai przekazuje najszczersze kondolencje rodzinie i bliskimi Erlanda Duršlikasa. Chcemy jednocześnie podkreślić, że samobójstwo nie jest właściwym rozwiązaniem do radzenia sobie z problemami. Nawet najgorsza sytuacja nie trwa wiecznie” – napisał FK Trakai w oświadczeniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy