Erlandas Duršlikas nie żyje

Erlandas Duršlikas nie żyje fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: FK Trakai

Wicemistrz Litwy, FK Trakai, poinformował o tragicznym wydarzeniu – 19-letni Erlandas Duršlikas popełnił samobójstwo.

Na początku bieżącego roku Erlandas Duršlikas trafił do zespołu FK Trakai z FK Lokomotyvas Radviliškis. Dziewiętnastoletni bramkarz odniósł kontuzję, która przeszkodziła mu w przebiciu się do pierwszego zespołu i występował jedynie w drużynie rezerw wicemistrza Litwy, notując siedem występów.

Pomimo dobrej gry w drużynie rezerw, Duršlikas nie mógł  przebić się do pierwszego zespołu, gdzie wciąż wyżej ceniono umiejętności Timofija Szeremety i Ignasa Plūkasa. 

Duršlikas grał też z powodzeniem w futsal. Reprezentował barwy SK Baltija i kadry Litwy. W tej drugiej pełnił funkcję zmiennika Mindaugasa Labuckasa.

„Cała rodzina FK Trakai przekazuje najszczersze kondolencje rodzinie i bliskimi Erlanda Duršlikasa. Chcemy jednocześnie podkreślić, że samobójstwo nie jest właściwym rozwiązaniem do radzenia sobie z problemami. Nawet najgorsza sytuacja nie trwa wiecznie” – napisał FK Trakai w oświadczeniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy