ESPN: Andre Ayew na celowniku dwóch DUŻYCH zespołów!

ESPN: Andre Ayew na celowniku dwóch DUŻYCH zespołów!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: ESPN

Manchester City i Napoli to ostatnie zespoły łączone z transferem Andre Ayew.

Od dłuższego czasu panuje przekonanie, że reprezentant Ghany opuści Swansea City tego lata i zmieni pracodawcę na znacznie lepszego. Kilka dni temu pojawiły się spekulacje, że w swoim zespole dość niespodziewanie widzi go nowy menedżer Chelsea, Antonio Conte. 

Teraz, jak podaje "ESPN", do siebie Ayewa mógłby sprowadzić Manchester City, gdzie 26-latek zastąpiłby Wilfrieda Bony'ego, również byłego piłkarza Swansea City. Sytuację monitoruje ponadto Napoli, poszukujące następcy Gonzalo Higuaina.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] FC Barcelona: Klubowe konto w rękach hakerów. Ogłosili transfer Neymara! FC Barcelona: Klubowe konto w rękach hakerów. Ogłosili transfer Neymara!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy