EURO 2020. Reprezentacja Polski: Mateusz Klich przed meczem ze Szwecją

EURO 2020. Reprezentacja Polski: Mateusz Klich przed meczem ze Szwecją fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Łączy Nas Piłka

We wtorek wieczorem odbyła się ostatnia konferencja prasowa reprezentacji Polski przed hitowym starciem ze Szwecją. Na pytania dziennikarzy odpowiadał Mateusz Klich.

- Szwecja wygrywając z nami będzie na pierwszym miejscu w tabeli. Każdy chciałby wygrać grupę. Z tyłu głowy mogą mieć pewny awans, ale na pewno podejdą profesjonalnie i nie będą nam odpuszczać - powiedział Klich.

- Wydaje mi się, że cierpliwe wyczekiwanie swoich szans to ich styl, tak chcą prowadzić mecz, to ich taktyka. Jest wiele drużyn, które oddają pole przeciwnikowi, wiedząc, że mają mocne skrzydła czy napastników i są w stanie wyjść z kontratakiem. To pewnie też wizja trenera, tak chcą grać.- Lubię krótkie przerwy. Mógłbym grać same mecze i nie trenować. Nie ma dla mnie różnicy między graniem w klubie i w reprezentacji. Lubię grać co trzy dni, to mi odpowiada - skwitował pomocnik reprezentacji Polski.

Polska rozpocznie mecz ze Szwecją o godzinie 18 w środę. W tym samym czasie Hiszpanie będą rywalizowali ze Słowakami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy