Europejscy giganci chcą Mario Gómeza

Europejscy giganci chcą Mario Gómeza
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Goal.com

Mario Gómez nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą podczas obecnego okna transferowego.

Reprezentant Niemiec od 2013 roku występuje w barwach Fiorentiny. Ubiegłą kampanię spędził jednak w Besiktasie i zdobył dla niego aż 26 bramek w lidze tureckiej.

31-latek wpisał się również dwukrotnie na listę strzelców podczas niedawnych Mistrzostw Europy 2016, więc może zaliczyć ten okres do bardzo udanych. Napastnik wykluczył już możliwość powrotu do Turcji (z powodów politycznych), jednak zainteresowanie jego osobą nadal wyrażają FC Barcelona oraz Borussia Dortmund.

- Nasi kibice nadal mają nadzieję, że Mario do nas wróci — skomentował Metin Albayrak, przedstawiciel Besiktasu. - Bacznie obserwujemy jego sytuację, ale wiemy, że podobnie czynią FC Barcelona i Borussia Dortmund. Nie będzie to więc łatwe zadanie — dodał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy